Yardım select and move ve select and rotate imleçleri gözükmüyo acil yardım edin

3D Studio Max - Yardım select and move ve select and rotate imleçleri gözükmüyo acil yardım edin Sponsorlu Bağlantılar Select and rotate ve move imleçlerim le serbest hareket ettiremiyorum normalde var olan imge gözükmediği için işlem yapamıyorum nasıl eski haline getirebilirim...

Yardım select and move ve select and rotate imleçleri gözükmüyo acil yardım edin
miraynur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miraynur(25)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 24-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Select and rotate ve move imleçlerim le serbest hareket ettiremiyorum normalde var olan imge gözükmediği için işlem yapamıyorum nasıl eski haline getirebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 24-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
X e Basarsan Düzelir...
Bu mesajdan alıntı yap
miraynur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miraynur(25)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 24-03-2010 #3
çok teşekkür ederim daha yeni kullanmaya başladımda bu programı
Bu mesajdan alıntı yap
huseyinnss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

huseyinnss

Grafiker / Ankara

Alt 24-03-2010 #4
Belli Oluyor Bu Tarz Sorunlar Gayet Normal Şevkinizi KaybetmeyinYardım select and move ve select and rotate imleçleri gözükmüyo acil yardım edin
Bu mesajdan alıntı yap
blackjjack isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackjjack

Grafiker / İstanbul

merhaba

Alt 09-08-2010 #5
merhabalar ben 3dmax de çizim yapmaya yenı basladım benım yaptıgım çizimleri veya standları bısekılde uretıme atmam gerekiyor export secenegınde denedım no data gıbı bı hata verdı nasıl 3dmaxde yaptıgım bir işi ai ye cekebılcem yardımcı olurmusunuz tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap