Yardım....

3D Studio Max - Yardım.... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Max kursundaki bitirme ödevim park ve bahçe tasarımı. Peysajlı tasarımlı falan. Sizce nasıl bir tasarım yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim.......

Yardım....
gamzekorkmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gamzekorkmaz

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

ünlem

Yardım....

Alt 22-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar
Max kursundaki bitirme ödevim park ve bahçe tasarımı. Peysajlı tasarımlı falan. Sizce nasıl bir tasarım yapmalıyım. Yardımcı olursanız sevinirim....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bobmarley1910 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bobmarley1910

Hiç Biri / Ankara

Alt 23-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bahçe duvarı,bank yada masa sandalye,biraz çiçek ( tabi çiçekler render alırken sıkıntı yaratabilir o açıdan plane ye image ekleyebilirsin ) küçük bir havuz , fıskiye , ağaç vb. yani akılma gelenler bunlar render hangisini kullanırsın bilemiyorum ama vray de gerçekçi görüntü elde edebilirsin .. dış mekan çalışma olacağı için vray sun öneririm .. simdilik aklıma gelenler bunlar şimdiden kolay gelsin ...
Bu mesajdan alıntı yap
orhanyılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanyılmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2011 #3
bence: havuzlu ortamdan başlayabilirsiniz... hazır model sıkıntınız olmayacaksa googleden indirip üzerinde ufak oynamalarla istediğinizi başarırsınız! çokça modelden ziyade az ve kaliteli bir renderla görevi tamamlamış olurunuz! bobmarley1910 arkadaşımın söylediklerini dikkate alın! iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
gamzekorkmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gamzekorkmaz

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 23-08-2011 #4
Çok teşekkür ederim... Çok sağolun..Vray kullanıcam zaten. Bakalım dikkate alıcam Yardım....
Bu mesajdan alıntı yap
orhanyılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanyılmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 23-08-2011 #5
Çok teşekkür ederim... Çok sağolun..Vray kullanıcam zaten. Bakalım dikkate alıcam Yardım....
takıldığınız yerde bize titreşim atın,yardımcı olmaya çalışırız (dilimizin döndüğünce)
Bu mesajdan alıntı yap
secil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secil(34)

Grafiker / İstanbul

Bunun için hazır model ve mekanlarda bulabilirsiniz.

Alt 12-09-2011 #6
Çok basit yöntemler var, hazır mekanlar modeller değerlendiebilirsiniz, üstelik kolayda olur.
Bu mesajdan alıntı yap
ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-09-2011 #7
kurs hangisi?
Bu mesajdan alıntı yap