Yardım :(

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Yardım :( ...

Jodi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Jodi

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 30-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Yardım :(
Photoshop CS6 kullanıyorum. Küçük bir sorunla karşılaştım ve içinden çıkamıyorum. Açtığım hiçbir resmi çalışma alanında göremiyorum. "Gömülü Profil Uyuşmazlığı" uyarısı alıyorum resmi açarken. Resim Katmanlar'da görünüyor olmasına karşılık çalışma alanında sadece transparan ekran çıkıyor. Hangi resmi açarsam açayım sadece transparan ekranı görüyorum. Herhangi bir sorun yokken birden oldu Yardım :( Sanırım ayarlarda bir sorun var ama bir türlü bulamıyorum. Programı silip tekrar yükledim, bir çok şey denedim ama ne yazık ki sorunu bulamıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim bilen var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler Yardım :(

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firatarbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firatarbay

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum içinde konuyu kişiselleştirmeden çözmenin yolu konuyu açık bir platformda paylaşmak ve çözüm üretmektir.
Kendinize göre özelden konuşmak görüşmek çöpçatanlık veya işgüzarlıktan başka bir davranış değildir.
Lütfen forum kurallarını okuyunuz ve dahilinde davranınız!

Bu mesajdan alıntı yap
walle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

walle

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 30-08-2013 #3
Merhabalar Yardım :(
Photoshop CS6 kullanıyorum. Küçük bir sorunla karşılaştım ve içinden çıkamıyorum. Açtığım hiçbir resmi çalışma alanında göremiyorum. "Gömülü Profil Uyuşmazlığı" uyarısı alıyorum resmi açarken. Resim Katmanlar'da görünüyor olmasına karşılık çalışma alanında sadece transparan ekran çıkıyor. Hangi resmi açarsam açayım sadece transparan ekranı görüyorum. Herhangi bir sorun yokken birden oldu Yardım :( Sanırım ayarlarda bir sorun var ama bir türlü bulamıyorum. Programı silip tekrar yükledim, bir çok şey denedim ama ne yazık ki sorunu bulamıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim bilen var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler Yardım :(

Bu yardımcı olabilir.

Önce Edit->Color Settings'e girin

Daha sonra işaretli bölgedeki tüm tickleri kaldırın. Sorununuz çözülür Yardım :(

Bu mesajdan alıntı yap