Yardım

Illustrator - Yardım Sponsorlu Bağlantılar Herkeze selamlar Şöyle bir sorunum var.yapacağım çalışmada opacitysi dusurulup kullanilmasi gereken bir logo var bu logonun opacitysi dusuruldugunde baskıda aynı etkiyi alabilir miyim acaba birkaç arkadasa sorduk hiç ...

Yardım
qoktug isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qoktug

Grafiker / İstanbul

Yardım

Alt 20-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkeze selamlar
Şöyle bir sorunum var.yapacağım çalışmada opacitysi dusurulup kullanilmasi gereken bir logo var bu logonun opacitysi dusuruldugunde baskıda aynı etkiyi alabilir miyim acaba birkaç arkadasa sorduk hiç problem olmaz ne yaptiysan baskıda o çıkar dedi biriside saydamligi duzlestir panelini kurcalamalisin dedi kafam karıştı yardımlarınızı bekliyorum herkeze kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 20-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herkeze selamlar
Şöyle bir sorunum var.yapacağım çalışmada opacitysi dusurulup kullanilmasi gereken bir logo var bu logonun opacitysi dusuruldugunde baskıda aynı etkiyi alabilir miyim acaba birkaç arkadasa sorduk hiç problem olmaz ne yaptiysan baskıda o çıkar dedi biriside saydamligi duzlestir panelini kurcalamalisin dedi kafam karıştı yardımlarınızı bekliyorum herkeze kolay gelsin
En garantili yöntem çalışmayı yaptığınızda illustratorde seperation preview seçeneğini aktif edip bakmanız ya da çalışmayı press quality pdf olarak hazırlayıp acrobatta nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap