Yardım; Tam Ekran Flash!

Flash - Yardım; Tam Ekran Flash! Sponsorlu Bağlantılar Merbaha Benim bir sorum olacakdı ben bir flash site yaptım yalnız bunun aragıdaki örnek sitede olduğu gibi boydan boya olmasını istiyorum örneğin aşagıdaki siteye bir bakın siteyi açtıkdan ...

Yardım; Tam Ekran Flash!
Kadir Kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Yardım; Tam Ekran Flash!

Alt 14-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merbaha

Benim bir sorum olacakdı ben bir flash site yaptım yalnız bunun aragıdaki örnek sitede olduğu gibi boydan boya olmasını istiyorum örneğin aşagıdaki siteye bir bakın siteyi açtıkdan sonra Explorer köşeden çekerek sayfayı küçülttüğümüzde flash küçülmüyor sabit kalıyor sayfada bunu yapmak istiyorum ama olmuyor yardımederseniz çok sevinirim.

http://www.leyoweb.fr/

Gene aşagıda gördüğünüz flash kodu ile olur diyorsanız bilemiyorum çünkü ben o kodudenedim olmuyor yada ben yapamadım bir bilgisi olan var mı acaba?

fscommand("fullscreen", "true");
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 14-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
html e eklediğin kodlarda with ve height değerlerini 100% yapmayı denermisin bende emin değilm araştırıyım ama
Bu mesajdan alıntı yap

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 14-04-2008 #3
Onlar zaten 100 ama üsteki site gibi olmuyor aşagıdaki resimde olduğu gibi büyüyor ama bir sorun var aşagıdan ve yukarıdan 1 santimlik beyaz bir boşluuk var o gitmiyor bir türlü;

Yardım; Tam Ekran Flash!
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 15-04-2008 #4
hemen çözüyüm Yardım; Tam Ekran Flash! <body topmargin="0" leftmargin="0" rightmargin="0"> şeklinde body tagına eklersen bunları üst ve soldan sıfırlar
Yardım; Tam Ekran Flash!
dimensions da percent seçersen sayfayı 100% kaplamasını sağlayabilirsin
scale ile de içindeki objelerinde pencere ile orantılı olarak buyumesi için yada sabit kalmasını sağlayabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-04-2008 #5
Yardımın için teşekkürler ama böylede olmuyor herşey aşagıdaki kodda senin dediğin yöntemle kaydettiken sonra aşagıdaki kodu da ekleyince istediğim indexe ulaştım tekrar teşekkürler.

<Style>
body {margin:0px ; padding:0px}
</Style>
Bu mesajdan alıntı yap
tekimci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekimci

Grafiker / Bursa

Alt 08-07-2008 #6
o siteyi farklı kaydet ve indirdiğin html dosyasını frontpage ile aç sana kod verecektir o şekilde uygularsan flash full screen açacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ekran, flash, tam, yardım