Yardim.. Vize fotografi..

Graficafe - Yardim.. Vize fotografi.. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar yurt disi vizesi icin cekilecek fotografta makyaj sorun oluyor mu.. Bu konuda net bir bilgi bulamadim.. Hangi ozelikler de olacagi yaziyor ama makyajsiz mi olmali belirtilmemis.. Bilen ...

DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 14-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar yurt disi vizesi icin cekilecek fotografta makyaj sorun oluyor mu.. Bu konuda net bir bilgi bulamadim.. Hangi ozelikler de olacagi yaziyor ama makyajsiz mi olmali belirtilmemis.. Bilen arkadaslar yardimci olursa sevinirim..

Tesekkurler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 14-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
makyaj olmayacak yani sivilce ben çukur yara yanık izi hepsi gözükecek resimde ve ülkeye göre ebatları değişir arka fonu beyaz olacak

http://www.biometrikfotograf.com/
Bu mesajdan alıntı yap
DeCuPe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeCuPe

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 14-12-2009 #3
Verdiginiz bilgi icin cok tesekkur ederim sayin FiRARDA.. Ben de oyle dusunmustum konu hakkinda ki okudugum bilgiler isiginda.. Ama yine de bir sansimi deneyeyim dedim .. .)
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-12-2009 #4
şimdi makyajsız foto çektirince aman sakın haa makyajlı olma hava alanında Yardim.. Vize fotografi..
sorun olmasın sınra Yardim.. Vize fotografi..
ayrıca bu saçma sapan uygulama yani biometrik fotoğraf bildiğim kadarıyla sadece amerika vizesinde isteniyor
Kardeşim geçen ay İtalya ' ya gitti; normal bir vesikalık ile aldı pasaportu arka fonu beyaz bile değildi sorun olmadı :S
Yani anlatmak istediğimm her ülkenin uygulaması başka başka oluyor; en iyi bilgiyi konsolosluklarından alırsınız bence :wink:
Bu mesajdan alıntı yap