Yardıma ihtiyacım var

Temel Tasarım İlkeleri - Yardıma ihtiyacım var ...

Yardıma ihtiyacım var
oy5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oy5

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya23

Yardıma ihtiyacım var

Alt 12-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, :smile:

Ben tasarımın her alanına gerçekten ilgi duyuyorum ve her alanını seviyorum. Mimarlık, endüstriyel tasarım, moda ve takı tasarımı, web tasarım,grafik tasarım vs. Henüz programları kullanmayı bilmiyorum ama bu saydığım alanlar üzerinde düşünüyorum ve fikirler üretiyorum.
Bu arada resim yeteneğimin de olduğunu düşünüyorum.

Meslek seçimi konusunda kararsız kalıyorum haliyle. Tüm bu alanları kapsayacak bir seçim yapmak istiyorum.

Size sormak istediğim ise şu, bu konular ve alanları en geniş şekilde öğrenebileceğim, kendimi daha genel olarak geliştirebileceğim bölüm nedir?

Tavsiyenize gerçekten ihtiyacım var.:sadsmile:

Şimdiden herkese teşekkürler.

Umarım yanlış yere konu açmamışımdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

YuBayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Endüstriyel Tasarım okumanı tavsiye ederim...Bunu yaparken de yanında grafik eğitimi ya da kursları alarak tüm alanlara, mimarlık hariç hakim olabilirsin..İleride Peyzaj ve İçMimarlıkta da kendini geliştirebilirsin. Bu eğitimlerin hepsinden kendimde geçtim + mühendislik eğitimi aldım.
Uzun yıllar Avrupa'da, eğitim aldım, yaşadım, çalıştım...ülkeme yeni döndüm sayılır. Adapte olmaya çalışıyorum...herşey çok değişmiş...Yardıma ihtiyacım var ...benim tavsiyelerim bu yönde...ama kısaca tutkunu takip et derim...
Bu mesajdan alıntı yap

oy5

Alt 13-05-2012 #3
İlginiz için teşekkürler :smile: Tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Bi yol çizmem de yardımcı oldunuz gerçekten.

Bu arada şuan tasarımla ilgisi olmayan başka bir bölümün 3. sınıfındayım. Yanlış tercih yaptığım için, üzülüyorum. Geç kalmış sayılmam başlamak için değil mi? :blush:
Bu mesajdan alıntı yap
YuBayer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YuBayer

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-05-2012 #4
Şu an okuduğunuz bölüm her ne ise önce onu bitirin. Hiçbir şey için, hiç bir zaman geç kalmış
sayınılmaz...
Bu mesajdan alıntı yap

oy5

Alt 13-05-2012 #5
Başka cevap gelmediğine göre sanırım herkes endüstri ürünleri tasarımını daha genel bir alan olduğunu düşünüyor değil mi? Çünkü her alana hakim bir tasarımcı olmak hedefim.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ne olmalıyım