Yardıma Muhtaç Bir Dost!

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Yardıma Muhtaç Bir Dost! ...

Yardıma Muhtaç Bir Dost!
DeRaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DeRaN

Öğrenci (Grafik) / Tunceli

Yardıma Muhtaç Bir Dost!

Alt 12-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba..
ben seçmeli sanat grafik öğrencisiyim.. fakat daha birçok konuda eksikliğim var ki buda başıma dert açıyor.. yardımınıza ihtiyacım var diyebilirim kısacaYardıma Muhtaç Bir Dost!
arkadaşlar TEMEL TASARIM kitabı için kapak tasarımı yapmam lazım.. fakat bunun için hangi programları nasıl kullanmam gerektiği hakkında bir bilgim yok.. sizlerin deneyimlerinden yararlanmak benim için daha iyi ve yararlı olacağı kanısındayım..
yardımlarınızı bekliyorum.. bu bi çare dostunuzu geri çevirmezsiniz umarımYardıma Muhtaç Bir Dost!
esenlikler diler bekleme moduna geçiyorum..!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok geniş bir soru sormuşsun, sorunun cevabı basit, grafik programlarınla yapabilrisn, ama
'' fakat bunun için hangi programları nasıl kullanmam gerektiği hakkında bir bilgim yok'' demen sorunun şeklini bozuyor, yani şimdi sana hangi program deseler kullanabiliyormusun, önerimi istiyorsun, yoksa hiç bir programda bilgin yok, nereden başlamalıyımmı diyorsun, yardım almak tamamen senin nasıl bişey istediğinle ilgili, tasarım konundamı yardım ? programların kullanımı konusndamı ? Yardıma Muhtaç Bir Dost! program kullanımları hakkında bir kaç cevapla işini yapabileceğini düşünmüyorum ama site içinde konular,derler, örnekleri takip edebilirsin, deran çık bekleme modundan [email protected] Yardıma Muhtaç Bir Dost! görüşürüz
Bu mesajdan alıntı yap
Mcdarks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mcdarks

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2009 #3
FreeHand en tavsiye edeceğim bi program...
Bu mesajdan alıntı yap