Yardımcı Bayan Grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Bayan Grafiker - İstanbul ...

cozn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cozn

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Bayan Grafiker

Program/Seviye: Corel, Photoshop, Indesign, Illistrator , Freehand programları (Orta veya İyi seviyede) aktif kullanabilen,

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: broşür, etiket, kartvizit uygulama yapabilecek 2. matbaacılar sitesindeki yerimize tam zamanlı çalışacak bayan.
Topkapı civarı tercih sebebidir.

800 + yemek

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı Bayan Grafiker - İstanbulYardımcı Bayan Grafiker - İstanbulYardımcı Bayan Grafiker - İstanbulYardımcı Bayan Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..