Yardımcı Flash Programlar

Flash - Yardımcı Flash Programlar ...

highlaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

highlaz

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar

e ticaret sitelerinde kullanmak için flash banner yapmam lazım ama çok anladığım bir konu değil. Eskiden bu işlere yarayan yardımcı programlar olurdu flex gibi acaba bana tavsiye edebileceğiniz programlar var mıdır. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ODUgul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ODUgul

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Adobe Flash
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2013 #3
Html5 Maker program değil ama işini görecektir browser üzerinden yapabilirsin basit kullanışlı.
google Html5maker yaz çıkıyor site ... Ücretsiz olarak günde bir banner yapabilirsin. Daha fazla bilgi almak istersen sorabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
highlaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

highlaz

Grafiker / İstanbul

Alt 30-08-2013 #4
Adobe Flash
sağol dostum anlasam zaten flashla yapardım sanırım Yardımcı Flash Programlar
Html5 Maker program değil ama işini görecektir browser üzerinden yapabilirsin basit kullanışlı.
google Html5maker yaz çıkıyor site ... Ücretsiz olarak günde bir banner yapabilirsin. Daha fazla bilgi almak istersen sorabilirsin
teşekkürler verdiğin siteyi inceliyorum hemen..
Bu mesajdan alıntı yap