yardımcı grafık tasarım - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - yardımcı grafık tasarım - İstanbul ...

kubrae123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kubrae123

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yardımcı grafık tasarım

Program/Seviye: Adobe indesing iyi
Adobe IILusrtator iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

yardımcı grafık tasarım - İstanbulyardımcı grafık tasarım - İstanbulyardımcı grafık tasarım - İstanbulyardımcı grafık tasarım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ozcankbly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozcankbly

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2014 #3
Merhabalar...
20.10.1994 Bakırköy-İSTANBUL doğumluyum. Küçükçekmecede ikamet etmekteyim. Ortaöğretim hayatımı tamamladıktan sonra, liseyi Dr.Oktay Duran Anadolu Matbaa Meslek Lisesinde devam ettim. Burada ''ofset baskı'' bölümünü okudum. Lise hayatımı bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulunda ''Grafik Tasarım'' bölümünde devam ettim. Buradan mezun oldum. Şuan yeni kurulmuş bir reklam ajansında staj görmekteyim. İleride bir firmaya girip, işimi tamamıyla elime alıp orada meslek hayatıma devam etmek isterim... Cevaplarınızı beklemekteyim. Teşekkürler...