Yardımcı grafik tasarımcı olarak beni geliştirecek bir reklam ajansı - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yardımcı grafik tasarımcı olarak beni geliştirecek bir reklam ajansı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı grafik tasarımcı olarak beni geliştirecek bir reklam ajansı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop-iyi Illustrator-iyi Flash-iyi InDesign-orta Freehand-orta İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: ...

cocoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cocoban

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı grafik tasarımcı olarak beni geliştirecek bir reklam ajansı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop-iyi
Illustrator-iyi
Flash-iyi
InDesign-orta
Freehand-orta

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Beni tasarım aşamasında ya da en azında yaratım sürecimin hızlanmasında, gelişmesinde yardımcı olacak bir reklam ajansında çalışmak istiyorum. Part time veya full time olabilir.
(ayrıca akıcı ingilizcem var)

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı grafik tasarımcı olarak beni geliştirecek bir reklam ajansı - İstanbul - Yardımcı grafik tasarımcı olarak beni geliştirecek bir reklam ajansı - İstanbul ya da Yardımcı grafik tasarımcı olarak beni geliştirecek bir reklam ajansı - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yardımcı grafik tasarımcı olarak beni geliştirecek bir reklam ajansı - İstanbul | Yardımcı grafik tasarımcı olarak beni geliştirecek bir reklam ajansı - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mrged isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrged

Webmaster / İstanbul

Alt 14-02-2011 #3
Merhabalar resimli cv nizi ve portfolyonuzu adresine gönderirmisiniz. Ücret beklentinizi de belirtirseniz memnun oluruz.
Çalışmalarınız da Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap