yardımcı grafik tasarımcı veya stajyer olarak is arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - yardımcı grafik tasarımcı veya stajyer olarak is arıyorum - İstanbul ...

seren13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seren13

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yardımcı grafik tasarımcı veya stajyer olarak is arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: corel orta
illisrator orta
indesign orta
photoshop orta
freworks orta
dreamweaver orta
flash orta

İş deneyimi ve içeriği: 2 ay matbaa deneyimim var

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Esenyurt Avcilar Beylikduzu civari yerler onceligim metrobusun ulasabildigi yerlere de gidebilirim
onceligim isi ogrenebilecegim biryerde calismak maas cok onemli degil onemli olan grafik tasarim meslegini ogrenebimek ve "ben grafik tasarimciyim" diyebilecek konuma gelebilmek..

E-posta:

Telefon: 0543 361 91 79
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
yardımcı grafik tasarımcı veya stajyer olarak is arıyorum - İstanbulyardımcı grafik tasarımcı veya stajyer olarak is arıyorum - İstanbulyardımcı grafik tasarımcı veya stajyer olarak is arıyorum - İstanbulyardımcı grafik tasarımcı veya stajyer olarak is arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
iletisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iletisim

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-07-2016 #3
Özgeçmişiniz ile birlikte tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: / 0 532 559 43 33
Bu mesajdan alıntı yap