Yardımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yardımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı Grafiker | Anadolu Yakası Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: ındesing:iyi CorelDraw : orta Photoshop : Uzman Illustrator : İyi MS. Office : İyi Çalışma Şartları: Tam Zamanlı ...

fointain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fointain

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker | Anadolu Yakası

Program/Seviye:
ındesing:iyi
CorelDraw : orta
Photoshop : Uzman
Illustrator : İyi
MS. Office : İyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Evli

İşle ilgili açıklama: bemar kariyer okularında grafik kursu aldım .Güzel sanatlar mezunuyum . deneyimlerim tasarım alanlarında Halı tasarımcılığı desen tasarımçılığı ,desinatörlük ..grafikerlik alanında Ajans deneyimi yapabileceğim bir iş arıyorum , programlara hakimim, anadolu yakasında pendik de ikamet ediyorum ..

E-posta:

Telefon: 0534 360 27 34
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbulYardımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbulYardımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbulYardımcı Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap