Yardımcı Grafiker aranıyor - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker aranıyor - Ankara ...

dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 20-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker aranıyor

Program/Seviye: photoshop indesign illustrator

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Sincan'da bulunan basın merkezimiz için yardımcı grafiker aranmaktadır.

Nezih, iş yoğunluğu fazla olmayan bir ortamda çalışmak isteyen ve tasarım gücü olan yardımcı grafiker arayışımız var. Hafta içi 09:00 - 18:00 hafta sonu 09:00 - 13:00 arası çalışıyoruz.

Hem mesleğinde iyi bir referans bırakacak hem de piyasa işlerinde tecrübe kazanacağınız bir deneyime ortak olmanızı istiyoruz.

İlgilenen adayların ücret beklentilerini cv lerini aşağıdaki mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker aranıyor - Ankara - Yardımcı Grafiker aranıyor - Ankara ya da Yardımcı Grafiker aranıyor - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker aranıyor - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mayzel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mayzel

Grafiker / Ankara

Alt 04-07-2012 #3
iyi günler ben ilanınızla ilgilenişyorum cv mi bıraktım mail adresinize iyi çalışmalar dilerim.