yardımcı grafiker aranıyor (mecidiyeköy)

Sonuçlanan İlanlar - yardımcı grafiker aranıyor (mecidiyeköy) Sponsorlu Bağlantılar acill!! reklam ajansına, photoshop ve freehand kullanan, deneyim sahibi, yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır. Yer mecidiyeköydedir. ilgilenen arkadaşların cv lerini ********* adresine göndermeleri rica olunur....

ozgur-ozmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgur-ozmen

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

acill!! reklam ajansına, photoshop ve freehand kullanan, deneyim sahibi, yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır. Yer mecidiyeköydedir.

ilgilenen arkadaşların cv lerini *********
adresine göndermeleri rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yardımcı grafiker aranıyor (mecidiyeköy) - yardımcı grafiker aranıyor (mecidiyeköy) ya da yardımcı grafiker aranıyor (mecidiyeköy) da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yardımcı grafiker aranıyor (mecidiyeköy) İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
yardımcı grafiker aranıyor (mecidiyeköy) | yardımcı grafiker aranıyor (mecidiyeköy)

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yolcu-55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcu-55

Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2010 #3
ilan güncelmi
BASKICI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BASKICI

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #4
ilan güncel mi
KevserSahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KevserSahin

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-02-2011 #5
Size bir mail attım. İlân güncel mi değil mi bilmiyorum ama bir dönemlik staj işine ihtiyacım var. Okuldaki notlarım gerçekten çok iyi bu yüzden açıkta kalmak istemiyorum. Tecrübe olarak Rapido Ajans'ta stajerlik yaptım. Gayet iyi işler ortaya çıkarıyordum fakat işletmenin durumunun stajer maaşı vermeye bile müsait olmadığı söylendi ve bende işten ayrıldım. Mecidiyeköy benim için gerçekten çok iyi olur.. Photoshop ve Freehand kullanmayı biliyorum.
İlginiz için teşekkürler..
KevserSahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KevserSahin

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya13
Alt 17-03-2011 #6
mesajım güncel değildir
tulayca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tulayca

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2011 #7
İlanınızla ilgileniyorum ancak vermiş olduğunuz mail adresine gönderdiğim cv bana geri dönüyor. Varsa başka bir mail adresi iletebilirseniz memnun olurum.

Bana ulaşabileceğiniz mail adresim *********
Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 10-04-2011 #8
İlan guncelmi .... Güncelse cv ve calısmalarımı yollıycam..
ozgur-ozmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgur-ozmen

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2011 #9
İlanın geçerliliği bitmiştir.
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-06-2011 #10
konu kapanmistir, fakat ilanın nasıl silineceğini inanın bulamadım, forumdaki arkadaşlar silerlerse veya yardımcı olurlarsa sevinirim.
İlanınızn hemen altındaki mesajı tüm mesajlara yazdığım halde buraya bulamadım yazmanız biraz garip olsa da ben yine de bir de buradan hatırlatayım istedim.

Lütfen sitede yöneticilerin sizlere yazmış olduğu mesajları okuyunuz.

İlanınızın altında mesajınızı nasıl kapatacağınız yazılıdır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları