Yardımcı Grafiker Arıyoruz (Bayan) - İstanbul

İş Veren İlanları - Yardımcı Grafiker Arıyoruz (Bayan) - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı Grafiker Arıyoruz (Bayan) Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: adobe photoshop adobe indesign adobe illustrator Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Bekar ...

pckolojidergi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pckolojidergi

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker Arıyoruz (Bayan)

Program/Seviye: adobe photoshop
adobe indesign
adobe illustrator

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Reklam Ajasında çalışacak, deneyimli yardımcı grafiker arıyoruz. Yerimiz mecidiyeköyde.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker Arıyoruz (Bayan) - İstanbul - Yardımcı Grafiker Arıyoruz (Bayan) - İstanbul ya da Yardımcı Grafiker Arıyoruz (Bayan) - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker Arıyoruz (Bayan) - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
fatmaycatak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmaycatak(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2012 #3
cv bıraktım
Bu mesajdan alıntı yap