Yardımcı Grafiker Arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker Arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı Grafiker Arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Özellikleri: Yeni web teknolojilerine hakim. Sosyal medya'ya ilgili ve hevesli. Ekip ve takım ...

fakcayir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fakcayir

Grafiker / İstanbul

Alt 02-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker Arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Özellikleri: Yeni web teknolojilerine hakim. Sosyal medya'ya ilgili ve hevesli. Ekip ve takım çalışmasına uygun. Web hizmetleri tarafında Xhtml / CSS ve PHP dillerine hakim olan. Grafik bölümünde baskı ve matbaa işlerinden anlayan ve hayal gücüne güvenen öncelik tercihen bayan stajyer takım arkadaşları arıyoruz.
Firmamız ÜMRANİYE yerleşkelidir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker Arıyoruz - İstanbul - Yardımcı Grafiker Arıyoruz - İstanbul ya da Yardımcı Grafiker Arıyoruz - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker Arıyoruz - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..