yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır. - İstanbul ...

ozgur-ozmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgur-ozmen

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır.

Program/Seviye: freehand ve photoshop programlarına iş tecrübesi ile hakim olması.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: reklam ajansı için freehand ve photoshop programlarına hakim, verilen işleri yapabilecek, deneyimli yardımcı arkadaş aramaktayız, yerimiz mecidiyeköy'dedir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır. - İstanbul - yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır. - İstanbul ya da yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır. - İstanbul | yardımcı grafiker arkadaş aranmaktadır. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

byalicoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byalicoban

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-11-2011 #3

ilanınız la ilgileniyorum, Okmeydanı'nda ikamet etmekteyim
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2011 #4
deneyimli yardımcı arkadaş? nasıl oluyor yani yardımcılıktamı deneyimli olacak
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2013 #5
Merhabalar ;
Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu meslek üzerinde geliştirmek istiyorum.