Yardımcı Grafiker | Avrupa Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker | Avrupa Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı Grafiker | Avrupa Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop (iyi) illustrator (iyi) İndesign (orta) İş deneyimi ve içeriği: Bereket etiket : Baskı operatörü ...

brkn34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkn34

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop (iyi)
illustrator (iyi)
İndesign (orta)

İş deneyimi ve içeriği: Bereket etiket : Baskı operatörü
Senkron reklam : Dijital baskı operatörü - Yardımcı grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bilgeadam grafik tasarım kursu aldım . Karakalem çizim ile uğraşıyorum desen kursuna gittim. matbaa menzunuyum. ajans deneyimi yapmayı istiyorum. kreatif çalışmalar yapmayı seviyorum. kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı Grafiker | Avrupa Yakası - İstanbulYardımcı Grafiker | Avrupa Yakası - İstanbulYardımcı Grafiker | Avrupa Yakası - İstanbulYardımcı Grafiker | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

brkn34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkn34

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2013 #3
2 yıl dijital baskı operatörlüğü yaptım . grafık anlamında deneyımım az olsada yaptıgım tasarımlarla kendimi hergeçengün geliştirmekteyim örnek çalışmalarım BERKN adresınden bakabılırsınız. ilan günceldir ve acil işe ihtiyacım var .