Yardımcı Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul ...

uur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uur

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tarih dolayısı ile geçerliliği biten ilan
Paylaşmış olduğunuz içeriğin tarihi geçmiş bir konu olması sebebiyle konunuz kapatılmıştır.
Konu sahibi üyemiz konusunu yenilemek isterse yönetim ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

Yardımcı Grafiker / Beylikdüzü

Program/Seviye: Adobe Illustratör & Adobe Photoshop programlarına hakim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ambalaj, reklam vs.. grafik tasarım işlerini kendi bünyesinde yapan firmamız sektöre üretim, pazarlama ve satış hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Macintosh’da ve PC'de grafik programları etkin olarak kullanabilen,

En az 1 yıl iş tecrübesi olan,

Tercihen Beylikdüzü' nde ikamet eden veya Beylikdüzü' ne ulaşımında sorun yaşamayacak.

Teklifimizle ilgilenen çalışma arkadaşları lütfen aşağıdaki mail adresine CV' lerini göndermeleri rica olunur.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul - Yardımcı Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul ya da Yardımcı Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Imortall isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imortall

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2012 #3
tek eksiğim tecrübe esenyurt'ta oturuyorum.

Imortall

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2012 #4
********* Cv gönderdim.
albostan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

albostan

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-06-2012 #5
6 yıllık tecrübem var, gazete, matbaa ve reklam ajanslarında çalıştım, yurt dışında ikamet ediyorum çok yakında istanbul mimarsinandayım email atıyorum

Imortall

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 28-06-2012 #6
Cv mi göndermiştim mailine olumlu ya da olumsuz dönüş yapmadınız Yardımcı Grafiker / Beylikdüzü - İstanbul( tekrar hatırlatmak istedim :P
uur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uur

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2012 #7
Yardımcı Grafiker / Beylikdüzü

Program/Seviye: Adobe Illustratör & Adobe Photoshop programlarına hakim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ambalaj, reklam vs.. grafik tasarım işlerini kendi bünyesinde yapan firmamız sektöre üretim, pazarlama ve satış hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Macintosh’da grafik programları etkin olarak kullanabilen,

En az 1 yıl iş tecrübesi olan,

Tercihen Beylikdüzü' nde ikamet eden veya Beylikdüzü' ne ulaşımında sorun yaşamayacak.

Teklifimizle ilgilenen çalışma arkadaşları lütfen aşağıdaki mail adresine CV' lerini göndermeleri rica olunur.

E-posta: *********