Yardımcı Grafiker (Corel) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker (Corel) - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı Grafiker (Corel) Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: İşle ilgili açıklama: Promosyon ...

eyupuzmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyupuzmez

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker (Corel)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İşle ilgili açıklama: Promosyon firmamıza iyi derecede corel bilen. Tercihen serigrafi için renk ayrımı yapabilen.

Illustrator,freehand, photoshop bilgisi için orta seviyeli olması yeterli.

Sorularınız için ve Kısa cv nizi fotoğrafla beraber mail adresimize atabilirsiniz. (Buraya yazılanlara cevap veremeyebilirim.)

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı Grafiker (Corel) - İstanbulYardımcı Grafiker (Corel) - İstanbulYardımcı Grafiker (Corel) - İstanbulYardımcı Grafiker (Corel) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..