Yardımcı grafiker- grafiker tasarımı - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı grafiker- grafiker tasarımı - İzmir ...

ajansgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansgun

Grafiker / İzmir

Alt 16-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı grafiker- grafiker tasarımı

Program/Seviye: Photoshop
İllustrator
İndesign
Corel

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Reklam sektöründe faliyet gösteren firmamız da kurumsal tasarım, katalog ve insört konularında deneyimli, yaratıcı, kendine öz güveni olan, çalışma arkadaşı aranmaktadır..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yardımcı grafiker- grafiker tasarımı - İzmirYardımcı grafiker- grafiker tasarımı - İzmirYardımcı grafiker- grafiker tasarımı - İzmirYardımcı grafiker- grafiker tasarımı - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..