Yardımcı Grafiker / Illustrator bilgisi şarttır / - İstanbul

İş Veren İlanları - Yardımcı Grafiker / Illustrator bilgisi şarttır / - İstanbul ...

kkilicer1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kkilicer1

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker / Illustrator bilgisi şarttır /

Program/Seviye: Illustrator - Çok iyi
Photoshop - Çok iyi
Coral Draw - Başlangıç/Orta

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Eşzamanlı projelerimizde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcı arıyoruz.

Firma Tanımı : Firmamız müşterilerine grafik, ses ve video tasarım hizmetleri veren prestijli, kreatif ve şubesi/stüdyoları olan bir reklam ajansıdır. Kendi bünyesinde hazırladığı ve işlettiği projeleri olduğu gibi, müşterilerine de tasarım hizmeti veren bir firmadır.

İş Tanımı : Verilen proje bilgileri doğrultusunda projeye ait tasarımları süratle yapmak ve günde 5 farklı projeye kadar teslim edebilmek. Çalışma saatleri esnek olabileceği gibi tamamen home-office (belki 1 gün ofis) de çalışılabilir. Pozisyon, hali hazırdaki kreatif tasarımcılara hız kazandırmak amacıyla açılmış olup, kreatif yanını kuvvetlendirmek isteyen eli çabuk tasarımcılar için fırsattır.

Aranılan Özellikler :
• Hızlı çalışabilmek,
• Bir proje için farklı ve yenilikçi fikirler üretebilmek,
• Web ve dizayn yarışmalarına katılabilecek tasarımlar hazırlayabilmek,
• Tasarım programlarını iyi derecede bilmek (Illustrator başta olma üzere)
• İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek,
Pozisyonun bütçesi düşük, şirketin kariyer olanakları yüksektir.
ilgilenen adayların resimli cvlerini aşağıdaki e-posta adresine göndermeleri rica olunur.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker / Illustrator bilgisi şarttır / - İstanbul - Yardımcı Grafiker / Illustrator bilgisi şarttır / - İstanbul ya da Yardımcı Grafiker / Illustrator bilgisi şarttır / - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker / Illustrator bilgisi şarttır / - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap