Yardımcı Grafiker işi arıyorum. Anadolu yakasında oturuyorum.

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker işi arıyorum. Anadolu yakasında oturuyorum. Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı olarak çalışabileceğim bir yer arıyorum. Grafik-Tasarım kursu sertikam var. Bu mesleği çok seviyorum. PhotoshopCs5, İllustratorCs5 İndesign Cs5 Freehand Coreldrawx4 Quarkxpress eğitimleri aldım. İçlerinde en çok photoshop,İllustrator,Coreldraw ve ...

Over Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Over Design

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı olarak çalışabileceğim bir yer arıyorum. Grafik-Tasarım kursu sertikam var. Bu mesleği çok seviyorum.

PhotoshopCs5,
İllustratorCs5
İndesign Cs5
Freehand
Coreldrawx4
Quarkxpress

eğitimleri aldım. İçlerinde en çok photoshop,İllustrator,Coreldraw ve İndesign i severek kullanıyorum freehand dende vazgeçemedim henüz Yardımcı Grafiker işi arıyorum. Anadolu yakasında oturuyorum.
ayrıca Aftereffects derlerime başladım. İleride 3d max ilede ilgilenmek istiyorum. Kısaca bilgisayar kullanmayı ve görsel sanatlarla ilgilenmeyi severim ve bilgisayar bilgimde oldukça iidir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 07-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yardımcı Grafiker işi arıyorum. Anadolu yakasında oturuyorum. veya Yardımcı Grafiker işi arıyorum. Anadolu yakasında oturuyorum.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..