Yardımcı Grafiker - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yardımcı Grafiker - İstanbul ...

mrtvarli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtvarli

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba

Önceki yıllarda renk ayrımcısı olarak çalışmaktaydım bir süre şartlar nedeniyle ara verdim yardımcı grafiker olarak iş aramaktayim bu işi öğrenmek istiyorum ve kendime güveniyorum. Kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum. Diğer konularda da her türlü yardımı yapmaya hazırım.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yardımcı Grafiker - İstanbul veya Yardımcı Grafiker - İstanbulsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
promise ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

promise ajans

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2011 #3
adresinie cv'nizi yollarmısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
yenidunyalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenidunyalar

Eğitimci / İstanbul

Alt 24-03-2011 #4
İş yerimiz, Minibüs yolu üzeri Cevizli Tren istasyonuna 200m mesafede giriş katındadır.
Ağırlıklı olarak tabela tasarımı yapılmaktadır.
Tabela ve Dijital baskıya uygun çalışma yapabilecek eleman aramaktayız.
İmalat tecrübeniz yoksa da bu çok önemli bir sorun teşkil etmeyecektir.
Asıl isteğimiz, iş yerimize gelen ya da maille veya telefonla ulaşan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma yapıp, standart çizelgelere göre fiyat verebilmektir. Müşterilerimize güler yüz gösterecek, alternatif tabela çalışmalarıyla işi almaya çalışacak kendine güvenen kişiler aramaktayız. Program bilginiz çok iyi olmasa da, kendinizi geliştirmeye açık olmanız yeterlidir.

İş yerimizde folyo kesim makinesi, dijital baskı makinesi, lazer pleksi kesim makinesi ve diğer tabela malzemeleri mevcut olup, ledli, kutu harfli, normal ışıklı ve ışıksız tabelalar yapmaktayız. Fason olarak da lazer pleksi kesim ve baskı işi yapıyoruz.

Görüşülecek kişi Ümit Ceylan. CV lerinizi mail adresimize gönderebilirsiniz.

Ücret ilk girişte 700 TL olup, verimli çalışmamız halinde bir ay sonra artırılacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
hugeking isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hugeking

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2011 #5
İş yerimiz pendiktedir ilgilenirseniz
05519072100
www.dcreklam.com
Bu mesajdan alıntı yap