Yardımcı Grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker - İstanbul ...

ayselgudul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayselgudul(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw İyi, Photoshop Orta

İş deneyimi ve içeriği: Merhaba

Matbaa'da 3 yıllık deneyimim bulunmaktadır. Barkod, Stıcker ve yıkama Talimatları. Etiket konusunda az buçuk deneyimim bulunmakta. Bu meslekte ilerlemek ve kendimi çok iyi bir grafiker olarak yetiştirip kalıcı olarak çalışmak istiyorum..

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker - İstanbul - Yardımcı Grafiker - İstanbul ya da Yardımcı Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yardımcı Grafiker - İstanbul | Yardımcı Grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

OZLEM KATIRCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OZLEM KATIRCI

Matbaacı / İstanbul

Alt 20-07-2011 #3
ANADOLU YAKASINDA TUZLA ve CİVARINDA OTURAN veya ulaşım sorunu olmayacak (RESIMLI CV ve yaptığı iş örnekleri REFERANSLI)

-Grafik programlarında usta ve görsel sanatını el çabukluğu becerisi ile kısa zamanda ortaya koyabilen
(KENDİNİ YETİŞTİRİP MESLEĞİYLE BÜTÜNLEŞTİREBİLMİŞ)
-Sektörel Yayıncılıkta - Sureli yayıncılıkta, dergide uzman, PHOTOSHOP - INDESIGN dahil tüm görsel program bilgilerine (Grafik-Adobe programları gibi Corel, Freehand, gibi Grafik Prog. vs.) tam hakim eli çabuk
-Görsel düşünce ve hayal gücünü tasarıma aktarabilen yapıcı fikirler üretebilen
-Projeyi tamamıyla ele alıp tek basına sonuçlandırabilen

Görev tanımı:
* SEKTOREL DERGIMIZI yayına hazırlayabilecek
* Tam ajans işlerinin tümüne hakim deneyimli(ALAYLI)
* Kartvizit gibi basit işlemlerden, kurumsal kimlik çalışmalarına, katalog çalışmalarından, logo,banner,cd kapak, dijital baskı, vs konularında uzman
* Literatur düzeyinde ingilizce bilen (Ulusal ve uluslararası müşterilere hizmet verebilecek )
* İnsan ilişkileri iyi, Kendini yönetebilecek, sabırlı, stres ortamını yönetebilecek

***İse alınacak personel gerçekleştirdikleri iş referansları ile birlikte, RESIMLI CV ile ve Minimum UCRET BEKLENTILERINI içeren CV ile başvuracaklardır.
ıstanbulun neresınde oturuyorsunuz.
kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2011 #4
UNUVERSITE 4 YILLIK bolum mezunuysanız ********* a RESIMLI CV nızı beklıyorum

ayselgudul(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-11-2011 #5
Maalesef ben lise mezunuyum. Fakat üniversite mezunu diye sınırlama yapmaktansa ; çalışacak kişiyi tasarım üzerine deneyimi olan lise mezunu arkadaşlardan da seçebilirsiniz aslında. Tasarım tecrübesi olan birçok arkadaşın önünü üniversite sınırlaması getirdiğiniz için kapatmış oluyorsunuz bence..
kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 25-11-2011 #6
4 SENELIK UNUVERSITE BOLUM MEZUYSANIZ GORUSEBILIRIZ RESIMLI CV NIZI BEKLIYORUM *********
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 26-11-2011 #7
üniversitelerde çok iyi eğitim veriyorlarya üniversiteli aryorlar alında görün....

ayselgudul(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2011 #8
ilanın geçerliliği bitmiştir..
sedat1003 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat1003

Hiç Biri / İstanbul

iş teklifi

Alt 30-11-2011 #9
********* adresine cv nizi gönderirseniz sevinirim. yerimiz topkapı cevizlibağda