Yardımcı Grafiker - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Yardımcı Grafiker - İstanbul ...

nich isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nich

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop - CorelDraw - Freehand ve 3D Studio Max

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker - İstanbul - Yardımcı Grafiker - İstanbul ya da Yardımcı Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
nich isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nich

Grafiker / İstanbul

3D Studio Max Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - Avrupa - İstanbul

Alt 14-02-2012 #3
3D Studio Max Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - Avrupa

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Mikrosis Eğitim Merkezi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 3D Studio Max, Corel, freehand ve photoshop Kullanıyorum. 3D Studio Max'i geliştireceğim staj yeri arıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2013 #4
Merhabalar ;
Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu meslek üzerinde geliştirmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap