Yardımcı grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: CorelDraw Orta Photoshop Orta Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

grafikogretmeni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikogretmeni

Eğitimci / İstanbul

Alt 17-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı grafiker

Program/Seviye: CorelDraw Orta
Photoshop Orta

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İşyerimiz Esenler Giyim Kenttedir. Grafiker yanında yardımcı grafiker olarak çalışacak kendini geliştirmek isteyen iki arkadaş arıyoruz. Adres: Birleşim Grup İstanbul Ticaret sarayı Kat 10 No:610 Esenler Giyimkent İstanbul

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı grafiker - İstanbulYardımcı grafiker - İstanbulYardımcı grafiker - İstanbulYardımcı grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

doktor_aga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doktor_aga(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2013 #3
mail gönderildi.
denizkarasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizkarasu

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-10-2013 #4
mailinize cv iletilmiştir.
Emptype isimli Üye şimdilik offline konumundadır