Yardımcı grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Yardımcı grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı grafiker arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Orta ve üzeri düzeyde Corel yada Photoshop Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli ...

ADN REKLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADN REKLAM

Baskıcı / İstanbul

Alt 17-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı grafiker arıyoruz

Program/Seviye: Orta ve üzeri düzeyde Corel yada Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ataşehir-İstanbul
İçerenköy'de bulunan dijital baskı firmamıza bay yardımcı grafiker alınacaktır...
Vesait ve askerlik sorunu olmayan uzun vadeli çalışma düşüncesinde olanlar tercih edilir.

E-posta:

Telefon: 0506 272 72 72
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı grafiker - İstanbulYardımcı grafiker - İstanbulYardımcı grafiker - İstanbulYardımcı grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
deerya3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deerya3(24)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-11-2014 #3
mail gönderildi...
Bu mesajdan alıntı yap
ADN REKLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADN REKLAM

Baskıcı / İstanbul

Alt 20-11-2014 #4
Yardımcı grafiker

Program/Seviye: Orta ve üzeri düzeyde Corel yada Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ataşehir-İstanbul
İçerenköy'de bulunan dijital baskı firmamıza bay yardımcı grafiker alınacaktır...
Vesait ve askerlik sorunu olmayan uzun vadeli çalışma düşüncesinde olanlar tercih edilir.

E-posta:

Telefon: 0506 272 72 72
Bu mesajdan alıntı yap