Yardımcı grafiker olarak iş aramaktayım. Matbaa veya dijital baskı .... - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı grafiker olarak iş aramaktayım. Matbaa veya dijital baskı .... - Türkiye Geneli ...

Yardımcı grafiker olarak iş aramaktayım. Matbaa veya dijital baskı .... - Türkiye Geneli
ali_akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali_akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı grafiker olarak iş aramaktayım.Matbaa veya dijital baskı ....

Program/Seviye: Özel bir eğitim merkezin de GRAFİK tasarım ve web tasarım üzerine eğitim aldım.
Kendimi geliştirebileceğim yardımcı grafiker olarak iş aramaktayım.
Bildiğim programlar photoshop,llustrator,indesing,freehand,CorelDraw,Q uark,

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Daha önce Dijital baskı ve reklam ajansın da çalışmışlığım oldu...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı  grafiker olarak iş aramaktayım. Matbaa veya dijital baskı .... - Türkiye Geneli - Yardımcı  grafiker olarak iş aramaktayım. Matbaa veya dijital baskı .... - Türkiye Geneli ya da Yardımcı  grafiker olarak iş aramaktayım. Matbaa veya dijital baskı .... - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı  grafiker olarak iş aramaktayım. Matbaa veya dijital baskı .... - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yardımcı  grafiker olarak iş aramaktayım. Matbaa veya dijital baskı .... - Türkiye Geneli | Yardımcı  grafiker olarak iş aramaktayım. Matbaa veya dijital baskı .... - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

baharbas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baharbas

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-12-2011 #3
Merhaba,

İnspire Reklam olarak grafiker arayışındayız.

İletişim için: ********* - Bahar Baş, Gözde İpek