Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: photoshop(iyi) illustrator(iyi) corel draw(iyi) ındesıgn(orta) Dreamweaver(başlangıç) İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full ...

murillo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murillo

Ressam / Ankara

Alt 28-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: photoshop(iyi)
illustrator(iyi)
corel draw(iyi)
ındesıgn(orta)
Dreamweaver(başlangıç)

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Resim ana sanat dalı lisans mezunuyum.özel bir merkezde grafik tasarım ve fotoğrafçılık eğitimi aldım.Çizim de yapıyorum.çizer olarakta çalışabilirim.İş deneyimim yok.Kendimi geliştirebileceğim ve çalışacağım kuruma faydalı olabileceğim,yardımcı grafiker pozisyonunda bir iş arıyorum.İstenirse yaptığım bir kaç örnek çalışmayı mail ile gönderebilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulYardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulYardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulYardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
emrahpavo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrahpavo

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-10-2013 #3
iyi günler dileriz

yardımcı grafiker arıyoruz...

indesign(yeteri kadar) illustrator(orta) photoshop(iyi) bilmek gereklidir

renk bilgisi forma stp montaj bıcak kırım spot renk process renk taşma payı sırt kalınlığı

konusunda bilgi sahibi olmak gerekmektedir...

ilanımız ilginizi çekti ise ve kendinizi uygulamacı grafiker olarak çalışmak için uygun görüyorsanız..

cv nizi ve sizi anlatan portfolıo asağıdaki mailimize göndermenizi rica ediyoruz.

[email protected]<a href="http:/...smedya.com</a>
Bu mesajdan alıntı yap
ftsbra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ftsbra

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-01-2014 #4
merhaba,

CV gönderebilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
murillo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murillo

Ressam / Ankara