Yardımcı Grafiker olarak iş arıyorum (İstanbul)

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker olarak iş arıyorum (İstanbul) Sponsorlu Bağlantılar Matbaa meslek lisesinin grafik bölümünü bitirdim. 1 yıllık staj tecrübem var.Şuan bilgi teknolojileri kursunda Photoshop corel freehand ve quark programlarını geliştiriyorum.. fakat aralık ayı sonunda kursum bitiyor.. Yetiştirilmek ...

amy.lee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

amy.lee

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Matbaa meslek lisesinin grafik bölümünü bitirdim. 1 yıllık staj tecrübem var.Şuan bilgi teknolojileri kursunda Photoshop corel freehand ve quark programlarını geliştiriyorum.. fakat aralık ayı sonunda kursum bitiyor.. Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş aramaktayım.. yardımcı olursanız sevinirim... İstanbul Avrupa yakasında oturmaktayım...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Logo Web Tasarimi

Alt 26-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
firmamız için logo ve web tasarlayacak birini arıyorum
zombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zombie(30)

Grafiker

Alt 03-12-2007 #3
Merhaba
wgbdesign olarak aramıza katılacak öncelikle uyum sağlayabileceğimiz bir arkadaşı geleceğe hazırlamak istiyoruz. İlgilenirseniz Özel mesaj ile irtibata geçiniz.

Selam ve Saygılar

Tags
yardmc grafiker istanbul