Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum ? - İzmir

İş Arayan İlanları - Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum ? - İzmir Sponsorlu Bağlantılar İZMİR - Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum ? Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel Draw - Photoshop İş deneyimi ve içeriği: Süperpak A.Ş. de stajerlik ...

zafr.77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafr.77

Grafiker / İzmir

Alt 09-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İZMİR - Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum ?

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Corel Draw - Photoshop

İş deneyimi ve içeriği: Süperpak A.Ş. de stajerlik yaptım.
Anlaşmalı sürekli form matbaasın da grafiker olarak çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Uzun vadede Kendimi geliştirebileceğim bir firmada iş arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0506 328 98 94
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum ? - İzmir - Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum ? - İzmir ya da Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum ? - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum ? - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum ? - İzmir | Yardımcı grafiker olarak iş arıyorum ? - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
zafr.77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafr.77

Grafiker / İzmir

Yardımcı Grafiker - İzmir

Alt 20-07-2011 #3
Yardımcı Grafiker

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Corel Draw - Photoshop

İş deneyimi ve içeriği: Daha önce Süperpak A.ş' de stajerliğimi yaptım daha sonra ise Maliye ile anlaşmalı bir matbaa da grafiker olarak 1 sene kadar çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İşi daha kapsamlı öğrenmek istememdir ileride mesleğimi en iyi şekilde yapmak istiyorum bu yüzden yetiştirebilecek bir şirket arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0506 328 98 94
Bu mesajdan alıntı yap