Yardimci Grafİker Olarak İŞ Ariyorum

Sonuçlanan İlanlar - Yardimci Grafİker Olarak İŞ Ariyorum ...

twinsoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twinsoft

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar matbaada çalıştım.Daha sonra Fotoğrafçıda Çalıştım.. yaklaşık 3 yıl kadar bir deneyim oldu ama kendimi dahada geliştireceğim İyi bİr yerde iş Arıyorum.Yardımcı grafiker olarak
Corel İyi
Photoshop İyi
Frehand Az Pc Kullanıyorum. Mac'i öğrenip kullanacağım bir Yer olsa İyi olur. İsteyenlere Cv mi Yollayabilirim. İst Avrupa yakasında Oturuyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

AKDOĞAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AKDOĞAN

Grafiker / İstanbul

grafiker

Alt 24-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi günler yerimiz güngörende kutu ve etiket üzerine çalışıyoruz uygun olursa cv nizi yollarsanız sevinirim saygılar

twinsoft

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2007 #3
Merhaba benim pek kutuda deneyim yok. Cv mi yollıcaım bir adres verirseniz sevinirim. Siz değerlendirsiniz. Oturduğumun yerde ters kalıyor sanırım. iyi günler iyi çalışmalar..
serpilen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serpilen

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 26-12-2007 #4
Merhabalar matbaada çalıştım.Daha sonra Fotoğrafçıda Çalıştım.. yaklaşık 3 yıl kadar bir deneyim oldu ama kendimi dahada geliştireceğim İyi bİr yerde iş Arıyorum.Yardımcı grafiker olarak
Corel İyi
Photoshop İyi
Frehand Az Pc Kullanıyorum. Mac'i öğrenip kullanacağım bir Yer olsa İyi olur. İsteyenlere Cv mi Yollayabilirim. İst Avrupa yakasında Oturuyorum.

Biz İstanbul Beyli,kdüzünde Ajans ve matbaa olarak hizmet vermekteyiz. Telefon numaranı yazarsan senle irtibata geçeriz..

Saygılar...

twinsoft

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2007 #5
merhaba iginiz için teşekkür ederim ama yeriniz bana uzak ulaşım için zor olur diye düşünüyorum. mail adresi verirsenizi cv mi yollayabilirim isterseniz iyi günler ..
serpilen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serpilen

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 26-12-2007 #6
merhaba iginiz için teşekkür ederim ama yeriniz bana uzak ulaşım için zor olur diye düşünüyorum. mail adresi verirsenizi cv mi yollayabilirim isterseniz iyi günler ..

twinsoft

Grafiker / İstanbul

Yardimci Grafİker Avrupa Yakasi

Alt 12-01-2008 #7
Merhabalar edu time grafik eğitimi aldım. matbaada çalıştım.Daha sonra Fotoğrafçıda Çalıştım.. yaklaşık 3 yıl kadar bir deneyim oldu ama kendimi dahada geliştireceğim İyi bİr yerde iş Arıyorum.Yardımcı grafiker olarak
Corel 11 Corel X3 Frehand Az Pc Kullanıyorum. İsteyenlere Cv mi Yollayabilirim. İst Avrupa yakasında Oturuyorum.

twinsoft

Grafiker / İstanbul

Yardimci Grafİker Avrupa Yakasi

Alt 12-01-2008 #8
Merhabalar edu time grafik eğitimi aldım. matbaada çalıştım.Daha sonra Fotoğrafçıda Çalıştım.. yaklaşık 3 yıl kadar bir deneyim oldu ama kendimi dahada geliştireceğim İyi bİr yerde iş Arıyorum.Yardımcı grafiker olarak
Corel 11, Corel X3, photoshop , Pc Kullanıyorum. İsteyenlere Cv mi Yollayabilirim. İst Avrupa yakasında Oturuyorum.
candy_sibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

candy_sibel(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2008 #9
Corel 11, Corel X3, photoshop , Pc Kullanıyorum. İsteyenlere Cv mi Yollayabilirim. İst Avrupa yakasında Oturuyorum.
beylikdüzünde matbaamız ve ajansımız var sana ne şekilde ulaşabiliriz acaba? bizde grafiker arıyoruz..

twinsoft

Grafiker / İstanbul

Yardimci Grafİker

Alt 28-02-2008 #10
corel ,photoshop, freehand orta derecede bilmekteyim. matbaa ve fotoğrafçıda çalıştım. avrupa yakasındayım ajans olması tercihimdir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
acil, ariyorum, arıyorum, avrupa, grafiker, grafker, grafİker, olarak, olarak is ariyorum, yakasi, yakasinda, yakasında, yardimci, yardimci grafiker olarak