yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

İş Arayan İlanları - yardımcı grafiker olarak iş arıyorum Sponsorlu Bağlantılar meslek lisesi grafik tasarım bölümü mezunuyum. photoshop (iyi seviyede) freehand (iyi seviyede) kullanıyorum. on parmak f klavye biliyorum. en son fotoğraf stüdyosunda profesyonel photoshopçu olarak çalıştım. amatör stüdyo ...

firuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firuz(36)

Fotoğrafçı / Tekirdağ

Alt 04-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

meslek lisesi grafik tasarım bölümü mezunuyum. photoshop (iyi seviyede) freehand (iyi seviyede) kullanıyorum. on parmak f klavye biliyorum. en son fotoğraf stüdyosunda profesyonel photoshopçu olarak çalıştım. amatör stüdyo çekimlerimde oldu. ilgilenen iş verenlere cv mi yollayabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dengeist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dengeist

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
slm lar ikametgah neresi, çalışma örneklerinizden görebilirmiyim birde çalışma şartlarınız hakkında bilgi verirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
barissari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barissari

Grafiker / İzmir

Alt 13-01-2009 #3
ikamet adresiniz nedir
cv için
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ariyorum, aryorum, grafiker, olarak, yardimci, yardmc