Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum. - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum. - Türkiye Geneli ...

semih cosgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semih cosgun

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop Freehand indesign

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Gelişim Meslek Üniversitesinde verilen 350 saatlik Tasarıma Yönelik Bilgisayar Programcılığı Eğitimine Katıldığım için SSK'mı 1 yıl İşkur karşılayacaktır.

E-posta:

Telefon: 0538 668 55 39
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum. - Türkiye Geneli - Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum. - Türkiye Geneli ya da Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum. - Türkiye Geneli | Yardımcı Grafiker Olarak İş Arıyorum. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap