Yardımcı Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ajans Arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ajans Arıyorum - İstanbul ...

toranj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toranj

Grafiker / İzmir

Alt 13-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ajans Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İstanbul Arel Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İstanbul Arel Üniversitesi Basım Yayın Teknolojileri (Tasarım - Basım Yayın) son sınıf öğrencisiyim. Üniversite öncesinde de grafik tasarım çalışmalarıyla (genelde freelancer olarak) ilgilenmekteydim.

II. Öğretim öğrencisiyim. Akşam okul saatine kadar, yardımcı grafiker olarak çalışıp kendimi geliştirebileceğim reklam ajansı aramaktayım.

Logo, broşür, afiş, kartvizit, kurumsal kimlik(istenen tüm öğeleriyle), dergi, fanzin, kitap kapağı gibi yaptığım bazı çalışmalar bulunmaktadır.

Çok iyi derece de On Parmak (F) Klavye,
Freehand
Indesing
Illustrator
Photoshop
Quarkpress
Autocad (Ambalaj Tasarımları İçin) kullanabiliyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ajans Arıyorum - İstanbul - Yardımcı Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ajans Arıyorum - İstanbul ya da Yardımcı Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ajans Arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ajans Arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yardımcı Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ajans Arıyorum - İstanbul | Yardımcı Grafiker Olarak Çalışabileceğim Ajans Arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

toranj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toranj

Grafiker / İzmir

Alt 04-04-2011 #3
ilanın geçerliliği bitmiştir....