Yardımcı Grafiker/ Stajyer Grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker/ Stajyer Grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı Grafiker/ Stajyer Grafiker Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: İstanbul Üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: Fen fakültesi mezunuyum Yaklaşık 4 ...

yrdmcgrafikr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yrdmcgrafikr

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker/ Stajyer Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İstanbul Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Fen fakültesi mezunuyum
Yaklaşık 4 ay önce grafik sertifikamı aldım.ve bu sürede kendi kendimi geliştirmekle meşgul oldum.
Kullandığım programlar ve dereceleri şöyle

Photoshop(iyi)
Corel(iyi)
İndesign(Çok iyi)
İllustrator(iyi)
Freehand(orta)
Ofis programları(orta)

İş deneyimim olmamasına rağmen şuanda bir dergiyi tamamen kendim tasarlayabilecek ve baskıya gönderecek durumdayım.

Buna rağmen bir stajer olmayı kabul ediyorum bana bu imkanı sunacak yada yardımcı grafiker olarak yetiştirecek bir ajans arıyorum.

Ajansa katkımın olacağına da eminim.eğer indesigna geçme planları yapan bir ajansanız bu programın bütün eğitimlerini verebilirim?...

GÜNEŞLİ/BAĞCILAR

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker/ Stajyer Grafiker - İstanbul - Yardımcı Grafiker/ Stajyer Grafiker - İstanbul ya da Yardımcı Grafiker/ Stajyer Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker/ Stajyer Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

panco2634 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panco2634

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2012 #3
cvnizi ********* adresine gönderiniz

yrdmcgrafikr

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2012 #4
CV gönderdim sanırım mail adresiniz problemli
wisky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wisky

Grafiker / Nevşehir

Alt 07-02-2012 #5
Merhaba Arkadaşım ********* adresine sana ulaşabileceğim bir numara bırakırsan arıyım görüşelim.

yrdmcgrafikr

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2012 #6
CV mail adresinize gönderildi

yrdmcgrafikr

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2012 #7
ilan günceldir