Yardımcı grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı grafiker Sponsorlu Bağlantılar İkitelli O.S.B.'de bulunan firmamız genel olarak pleksiglas ürün ve stand imalatı yapmaktadır. Firmamızda tasarım, lazer kesim, folyo kesim ve dijital baskı konularında yetiştirilmek üzere corel bilen grafikerler alınacaktır....

Yardımcı grafiker
burak yargılı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak yargılı(47)

Grafiker / İstanbul

Yardımcı grafiker

Alt 16-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İkitelli O.S.B.'de bulunan firmamız genel olarak pleksiglas ürün ve stand imalatı yapmaktadır. Firmamızda tasarım, lazer kesim, folyo kesim ve dijital baskı konularında yetiştirilmek üzere corel bilen grafikerler alınacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

burak yargılı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak yargılı(47)

Grafiker / İstanbul

Yardımcı Grafiker

Alt 17-02-2010 #3
Merhaba Volkan,

Dün akşam vermiş olduğum ilanım yanlışlıkla freelancer bölümüne link edilmiş ben kadrolu arkadaşlar aramaktayım lütfen gerekli düzeltmeyi yaparmısın
aykaram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykaram

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2010 #4
merhaba, bağcılarda oturuyorum photoshop, freehand, coreldraw kullanabiliyorum ilgilenirseniz sevinirim.