Yardımcı Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker Sponsorlu Bağlantılar Kadıköy'deki yeni kurulan ajansımıza temel grafik bilgisi olan, İnDesign, Freehand ve Photoshop programlarına hakim, yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker aranmaktadır. İlgilenenlerin ********* adresine cv'lerini göndermeleri rica olunur....

Yardımcı Grafiker
hsyndvrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyndvrm

Grafiker / İstanbul

Yardımcı Grafiker

Alt 21-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kadıköy'deki yeni kurulan ajansımıza temel grafik bilgisi olan, İnDesign, Freehand ve Photoshop programlarına hakim, yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker aranmaktadır. İlgilenenlerin ********* adresine cv'lerini göndermeleri rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ferhatbilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferhatbilik

Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2010 #3
ilan güncelmi?
worldly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

worldly(30)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-08-2010 #4
mrb adım cemal ********* bu numaram ********* buda adresim istediğiniz programları biliyorum ve bu işle ilgileniyorum ulaşırsanız sevinirim
desıgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

desıgn

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2010 #5
merhaba ben size daha önce mail atmıştım cv mi telefon numaram *********
hsyndvrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyndvrm

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2010 #6
ilan güncel değildir
worldly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

worldly(30)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-08-2010 #7
Mrb ben Cemalettin
Temel web tasarım ve grafik tasarım eğitimini aldım.Şimdi ileri seviye eğitim almaya başladım ama aynı zamanda piyasaya da adım atmak istiyorum. Bu yüzden siz değerli iş verenlerle çalışmak isterim.
adobe photoshop cs5 (orta )
corel Draw x4 (orta)
Macro media freehand MX11(orta)
Quark Xpres (orta )
Gsm:*********
Gsm2:*********
e mail :*********
Ulaşırsanız sevinirim serin kalın