Yardımcı Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker ...

Yardımcı Grafiker
atibin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Yardımcı Grafiker

Alt 26-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

* Işıkizi reklamevi
* Tam zamanlı
* Reklam, İletişim, İnternet ve profesyonel fotoğrafçılık alanlarında hizmet veren firmamıza Grafik bölümümüzde çalışmak üzere;

- Öncelikle Photoshop, Corel Draw ve
grafik+matbaacılık sektöründe kullanılan diğer programlarının kullanımına aşina,
-İlgili programlar ile çalışarak, kartvizitten katalog çalışmalarına destek verebilecek,
- Profesyonel fotoğraf çekimlerimiz sonrasında gerekli resim işlemelerini tarif edilen şekillerde uygulayabilecek,
- Deneyimli ve hızlı iş yapabileceğine inanan,
- Bağcılar Yüzyıl/Matbaacılar Caddesine ulaşımında problem olmayan
( Şirketimize Taksim, Mecidiyeköy, Bakırköy, Şirinevler, Avcılar, Bahçeşehir gibi bölgelerden 26 Adet ulaşım aracaı bulunmaktadır. )

Yardımcı Grafiker

Aranmaktadır.

Başvuruların en kısa zamanda, yukarıdaki iş pozisyonuna uygun + resimli olması ve

********* adresine GRF Konu başlığı ile gönderilmesi gerekmektedir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yardımcı Grafiker veya Yardımcı Grafikersayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

novalesss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novalesss

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2010 #3
ilanınızla ilgileniyorum
cv mi mail attım

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 29-12-2010 #4
30 Aralık 18:00 e kadar güncel
ali_akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali_akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2010 #5
cv yolluyoruz ama geri dönüş olmuyor ?????

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 29-12-2010 #6
Ali Akgün adına bir CV gözükmemekle birlikte,

2-3 Gün boyunca tüm cvler toplanır sonra aralarından eleme yapılır, uygun olanlar görüşmeye çağırıır. Her CV geldiğinde geri dönüş yaparsak gün içinde işleri kim yapacak ?

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 30-12-2010 #7
İlan görevini tamamlamıştır, lütfen cv göndermeyiniz.
ali_akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali_akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2010 #8
İnşallah yeni yıla sevinçle girdirirsiniz Yardımcı Grafiker) olumlu dönüş yaparak...