yardımcı grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - yardımcı grafiker - Türkiye Geneli ...

fbigen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fbigen

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yardımcı grafiker

Program/Seviye: photoshop orta seviye
Coreldraw orta seviye

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar yardımcı grafiker olarak çalışmaktayım ancak özverili ve dikkatli bir şekilde çalışmalarımı yapıyorum. Decupe gibi işlerinizi, tabela, broşür, araç giydirme, afiş, cephe giydirme gibi işlerinizi yapabilirim ücret uygundur karşılıklı anlaşma sonucu ortak bir fiyat talep edilir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yardımcı grafiker - Türkiye Geneli - yardımcı grafiker - Türkiye Geneli ya da yardımcı grafiker - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yardımcı grafiker - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
yardımcı grafiker - Türkiye Geneli | yardımcı grafiker - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..