Yardımcı Grafiker ve ya Grafiker - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker ve ya Grafiker - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı Grafiker ve ya Grafiker ANKARA Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Freehand- Çok iyi Photoshop - İyi İllüstrator- İyi İş deneyimi ve içeriği: Dosya yayınları ...

sedasız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedasız

Grafiker / Ankara

Alt 21-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker ve ya Grafiker ANKARA

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye:
Freehand- Çok iyi
Photoshop - İyi
İllüstrator- İyi

İş deneyimi ve içeriği: Dosya yayınları - Öss ve Sbs kitaplarına ait şekil çizimi
MG Desing - Öss ve Sbs kitaplarına ait şekil çizimi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Hazırlanmış portfolyo örneğime ulaşma için mail atmanız yeterli.

İşle ilgili açıklama: Anadolu meslek lisesi grafik tasarım ve Gazi üniversitesi grafik tasarım mezunu olup, alanımda kendimi geliştireceğim bir ajansta çalışmak istemekteyim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı Grafiker ve ya Grafiker - Ankara - Yardımcı Grafiker ve ya Grafiker - Ankara ya da Yardımcı Grafiker ve ya Grafiker - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı Grafiker ve ya Grafiker - Ankara İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

grafizmreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafizmreklam

Grafiker / Ankara

Alt 26-02-2012 #3
portfolyo ve cv'nizi ********* adresine gönderebilirsiniz.
sedasız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedasız

Grafiker / Ankara

Alt 04-03-2012 #4
İlan sonuçlanmıştır. Teşekkürler.