Yardımcı grafiker veya grafik bölümlerinde staj görmek istiyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı grafiker veya grafik bölümlerinde staj görmek istiyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yardımcı grafiker veya grafik bölümlerinde staj görmek istiyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: İstanbul Gelişim Üniversitesi - Basım ve yayın teknolojileri Çalışma Şartları: Staj Görmek ...

toolss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toolss

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı grafiker veya grafik bölümlerinde staj görmek istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İstanbul Gelişim Üniversitesi - Basım ve yayın teknolojileri

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bu yaz 1 ay boyunca matbaa, reklam ajansları vb. işyerlerinin grafik bölümlerinde veya grafikler yardımcısı olarak staj görmek istiyorum.

Istanbul sefaköyde ikamet ediyorum. Genel olarak amacım sektörde kendimi geliştirmek ve olabildiğince farklılık yaratıp ön plana çıkmaktır.

Üniversitede özellikle kurumsal kimlik, afiş, broşür, kitap kapağı tasarımı gibi temel bilgiler aldım.

Bildiğim bazı programlar: Yazılımsal olarak; Adobe Illustator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Dreamweaver, Adobe Fireworks, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Powerpoint, Microsoft Virtual PC. Web tabanlı; HTML, PHP web tasarımı.

Sorularınızı cevap bölümünden iletebilirsiniz. Teşekürler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yardımcı grafiker veya grafik bölümlerinde staj görmek istiyorum - İstanbul - Yardımcı grafiker veya grafik bölümlerinde staj görmek istiyorum - İstanbul ya da Yardımcı grafiker veya grafik bölümlerinde staj görmek istiyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yardımcı grafiker veya grafik bölümlerinde staj görmek istiyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yardımcı grafiker veya grafik bölümlerinde staj görmek istiyorum - İstanbul | Yardımcı grafiker veya grafik bölümlerinde staj görmek istiyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

toolss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toolss

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-05-2011 #3
ilan günceldir