Yardımcı grafiker veya grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı grafiker veya grafiker - İstanbul ...

melihh1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melihh1

Grafiker / İstanbul

Alt 29-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı grafiker veya grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İllustrator ( iyi)
photoshop (iyi)
corel (az)

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba , adım Melih , 21 yaşındayım. Şuan BilgeAdam 'da Web ve Grafik Tasarım eğitimi alıyorum.İllustrator da cok başarılı olduğumu düşünüyorum. Örnek çizimlerimi ve çalışmalarımı görmek isterseniz mail yoluyla iletebilirim. Grafik programlarına çok meraklı ve araştırmayı seven biriyim. İstanbul avrupa yakasında yardımcı grafikerlik veya grafikerlik pozisyonunda iş arıyorum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı grafiker veya grafiker - İstanbulYardımcı grafiker veya grafiker - İstanbulYardımcı grafiker veya grafiker - İstanbulYardımcı grafiker veya grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..