Yardımcı Grafiker veya Grafiker (KOCAELİ/ İZMİT)

Sonuçlanan İlanlar - Yardımcı Grafiker veya Grafiker (KOCAELİ/ İZMİT) Sponsorlu Bağlantılar Firma İsmi: ATooLyE Creative Agency Çalışma Şartları: Tam zamanlı yardımcı grafiker veya yarı zamanlı grafiker Aranan özellikler: Basılı ve interaktif tasarım işlerini takip ettiğimiz firmaların basılı işlerinde bize ...

ms_y isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ms_y

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma İsmi: ATooLyE Creative Agency

Çalışma Şartları: Tam zamanlı yardımcı grafiker veya yarı zamanlı grafiker

Aranan özellikler: Basılı ve interaktif tasarım işlerini takip ettiğimiz firmaların basılı işlerinde bize yardımcı olabilecek, tasarım gücüne gerçekten sahip, photoshop, freehand programlarına hakim, özverili ve gerektiğinde müşteriyle birebir görüşme sağlayıp ihtiyaçları belirleyebilecek düzeyde yardımcı grafiker ve/veya grafikere ihtiyacımız var.

İş Tanımı: Basılı işlerin tasarımı ve matbaa aşamasına getirilmesi.

2007 den beri İstanbul'da hizmet verdiğimiz ajansımızı Kocaeli'ye taşımış bulunuyoruz. Hali hazırda birçok kurumsal firmaya hizmet vermekteyiz.

İletişim Bilgileri:
Eren YILDIZ
Kocaeli / İzmit
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yardımcı Grafiker veya Grafiker (KOCAELİ/ İZMİT) veya Yardımcı Grafiker veya Grafiker (KOCAELİ/ İZMİT)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..