Yardımcı Grafiker/Yetiştirilmek üzere | Anadolu Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yardımcı Grafiker/Yetiştirilmek üzere | Anadolu Yakası - İstanbul ...

gmzozgr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gmzozgr

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı Grafiker/Yetiştirilmek üzere | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop: İyi
Adobe Illustrator: İyi
Adobe Indesing: İyi
CorelDraw: Orta

İş deneyimi ve içeriği: Net Hizmet / Web Tasarım
Truva Tanıtım / Grfk. Yard.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Alanımda kendimi geliştirebileceğim/öğrenebileceğim, deneyim kazanabileceğim ve özgür uygulamalar yapabileceğim bir yer arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0538 343 15 27
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yardımcı Grafiker/Yetiştirilmek üzere | Anadolu Yakası - İstanbulYardımcı Grafiker/Yetiştirilmek üzere | Anadolu Yakası - İstanbulYardımcı Grafiker/Yetiştirilmek üzere | Anadolu Yakası - İstanbulYardımcı Grafiker/Yetiştirilmek üzere | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap