YaRdıMCı GRaFikeR ( yetiştirilmek üzere) oLaRak İş ARIYORUM! - Antalya

Sonuçlanan İlanlar - YaRdıMCı GRaFikeR ( yetiştirilmek üzere) oLaRak İş ARIYORUM! - Antalya ...

thebruly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thebruly(29)

Grafiker / Antalya

Alt 17-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

YaRdıMCı GRaFikeR ( yetiştirilmek üzere) oLaRak İş ARIYORUM!

Aranan Şehir: Antalya

Okulunuz: 19 Mayıs Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: *photoshop = orta derecede
*freehand = iyi derecede
*coreldraw =orta derecede (biliyorum..)

Bu alanda tecrübe olarak sadece lise dönemi (grafikerlik) stajım var. Onun dışanda her hangi bir yerde çalışmadım. Kendi kendime çizimler yapıyorum, bildiklerimi unutmamak adına..
Ama bildiklerime bir şeyler katmak için çalışmam gerektiğini düşünüyorum ki.. En iyi öğrenme biçimi de uygulama yapmaktan geçermiş..
Ve ben gerçekten öğrenmek istiyorum. Bunun da reklam sektöründe, grafik tasarım ajansları tarzı yerlerde mümkün olabileceğini düşünerek, birilerinin sadece tecrübeli eleman arama derdinde değil de tecrübe kazandırma taraftarı olmalarınde gerektiğini düşünüyorum.. Eğer siz tecrübe kazandırma taraftarıysanız, bana yardımcı olursanız sevinirim.. Şimdiden teşekkürler...

Eğer bana bir iş fırsatı verirseniz çok mutlu olurum..

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları YaRdıMCı GRaFikeR ( yetiştirilmek üzere) oLaRak İş ARIYORUM! - Antalya - YaRdıMCı GRaFikeR ( yetiştirilmek üzere) oLaRak İş ARIYORUM! - Antalya ya da YaRdıMCı GRaFikeR ( yetiştirilmek üzere) oLaRak İş ARIYORUM! - Antalya da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | YaRdıMCı GRaFikeR ( yetiştirilmek üzere) oLaRak İş ARIYORUM! - Antalya İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
YaRdıMCı GRaFikeR ( yetiştirilmek üzere) oLaRak İş ARIYORUM! - Antalya | YaRdıMCı GRaFikeR ( yetiştirilmek üzere) oLaRak İş ARIYORUM! - Antalya

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

thebruly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thebruly(29)

Grafiker / Antalya

Alt 22-07-2011 #3
İlanın geçerliliği bitmiştir.