Yardımcı grafikerim kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum

Staj Yeri Arayanlar - Yardımcı grafikerim kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum ...

oktay_ist_86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktay_ist_86(31)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı grafikerim kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum ücret 2. plandadır önemli olan işimi ve tasarımlarımı daha iyi bir şekilde geliştirmemdir. İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum.
E-mailYardımcı grafikerim kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum*****************
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yardımcı grafikerim kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum veya Yardımcı grafikerim kendimi daha fazla geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2010 #3
OKAY BEY SELAMLAR
******************* a resımlı cv nızı beklıyorum ayrıca programlar hakkındakı bılgınızi de bılmek ısterım.ıyı gunler
Bu mesajdan alıntı yap
zekisoysal55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zekisoysal55

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 28-12-2010 #4
Üsküdar Ajans için - hasan.dede(et)gafa.com.tr CV'ni gönderebilir misin?
Bu mesajdan alıntı yap

oktay_ist_86(31)

Yrd. Grafiker / İstanbul

yardımcı grafiker olarak çalışabileceğim bir yer arıyorum

Alt 16-01-2011 #5
freehand ve photoshop kullanıyorum. corel,illustrator, in design programlarınıda öğrenme isteğim var yardımcı grafiker olarak çalışabileceğim ve bilgime bilgi katabileceğim bir yer arıyorum. ilginenler;
********* nolu telefonlarımdan bana ulaşabilirler...
Bu mesajdan alıntı yap

oktay_ist_86(31)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2011 #6
ilan günceldir
Bu mesajdan alıntı yap
brkylmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkylmz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-02-2011 #7
Stajyer Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: Photoshop, Freehand, Illustrator, MacOSX / PC

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tercihen İSTOÇ'a ulaşım sorunu olmayan reklam ajansına tasarım konusunda yetiştirilmek üzere en az "dekupe yapabilen" stajyer grafiker aranıyor.

E-posta: ajansplanett (at) gmail.com

Telefon:

* Başvuruların öncelikle mail yolu ile yapılması rica olunur

** After Effect Bilenlerde bu ilana başvurabilir, maaş ve şartlar stajyer ve after effect bilenlere göre ayrı ayrı belirlenecektir.

*** MacOsX bilgisi tercih sebebi olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
ilkersoyturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkersoyturk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-03-2011 #8
İlanınızı grafikerler.net’de gördüm.
İşyerimiz İkitelli Masko’da. Reklam fotoğrafçılığı ve grafik tasarım hizmeti veriyoruz.
Grafiker arıyorum. İlgileniyorsanız bu maile bir cv yollamanızı ve benimle irtibata geçmenizi rica ederim.

İyi günler…

İlker SOYTÜRK
Tel : 0212 675 24 73
GSM : 0532 375 09 04

www.ilkersoyturk.net
Bu mesajdan alıntı yap
arenatek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arenatek

Webmaster / İstanbul

Alt 02-07-2012 #9
Yazılım Şirketimiz için broşür, poster, infografik ve bilgi formu tasarımı yapacak stajer arıyoruz. Perfomansa göre maaş artırımı ve iş imkanı sunulacaktır. ilgileniyorsanız adresine CV'nizi ve porfolyonuzu göndermenizi rica ediyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap